Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 27.05.2020 жылғы №ҚР ДСМ-58/2020 «Денсаулық сақтау саласындағы байқау кеңесі бар шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорынның атқарушы органының немесе алқалы атқарушы органы басшысының функцияларын жеке-дара жүзеге асыратын басшының бос лауазымына конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы» бұйрығы негізінде, шаруашылық жүргізу құқығындағы «Кеңес Одағының Батыры Мәншүк Мәметова атындағы   Ақтөбе  Жоғары  медициналық колледжі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының директоры  бос лауазымына әңгімелесуге байқау кеңесімен келесі үміткерлер бекітілді:

р/с

Үміткердің аты-жөні

Әңгімелесу кезеңінің өтетін жері

Өтетін күні мен уақыты

Капанов Сакен Тажигереевич

Ақтөбе қ., Шернияз Жарылғасұлы көшесі, № 18 үй.

ШЖҚ «Кеңес Одағының Батыры Мәншүк Мәметова атындағы   Ақтөбе  Жоғары  медициналық колледжі» МКК   ғимаратының  вебинар  залы.

04.10.2023 жыл

Сағат 15:00